Deratyzacja

Najskuteczniejsza i najszybsza eliminacja gryzoni  myszy, szczurów, kun, nornic i kretów.

deratyzacja

W zakładzie „DDD” Fat Rat Ełk specjalizujemy się w zwalczaniu gryzoni. Mamy 27 lat doświadczenia, co sprawia, że jesteśmy niezwykle skuteczni, należymy do czołówki firm w branży. Jakość i skuteczność naszych usług potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.

Prowadzimy działania deratyzacyjne mające na celu eliminację myszy, szczurów, nornic, kretów oraz kun. 

Magazyny, stołówki, szpitale, biura, szkoły, przedszkola , piekarnie, restauracje – pomożemy pozbyć się szkodników z lokali mieszkalnych, gospodarczych i każdego lokalu oraz budynku niezależnie od jego przeznaczenia.

Stosujemy szeroki zestaw najnowocześniejszych sprawdzonych środków i preparatów stosowanych w deratyzacji. 

Decydując się na skorzystanie z naszych usług poza gwarancją niezawodności otrzymujesz też pewność bezpieczeństwa naszychużywanych przez nas produktów, jakie zastosujemy do wyeliminowania  szkodników.

Wszystkie zostały zarejestrowanie i dopuszczone do użytku przez Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej| a także otrzymały pozytywną ocenę toksykologiczną Państwowego Zakładu Higieny.

Oferujemy kompleksową obsługę systemu ochrony zgonie z zasadami HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) (Analiza Ryzyka i Kontrola Punktów Krytycznych).

Przez rozpoczęciem deratyzacji identyfikujemy i oceniamy zagrożenia. Następnie staramy rozpoznajemy krytyczne punkty kontrolne występowania szkodników oraz ustalamy zakres działań, które natychmiast podejmujemy dla wszystkich zdiagnozowanych punktów kontrolnych.

Zatem jeśli nie możesz poradzić sobie z gryzoniami w domu lub miejscu pracy zapraszamy do do kontaktu z „DDD” Fat Rat Ełk. Myszy przestaną „czyścić” magazyn, a kuny atakować zwierzęta gospodarskie. Szczury raz na zawsze znikną z lokalu, a krety przestaną niszczyć uprawy. |Nornice przestaną podgryzać plony, a myszy biegać nocami po Twojej kuchni. Nie ma znaczenia jakie męczą Cię szkodniki – wkrótce o nich zapomnisz!

 

Zawsze po zakończeniu deratyzacji wystawiamy wymagane przez sanepid protokoły pokontrolne.